Gullhögskolan

PDF
Senast publicerad: 2018-01-12

Kontakta oss


Besöksadress:

Gullhögskolan
Parkgatan 18
447 31 Vårgårda

 

Rektor grundskola och grundsärskola 7-9

Elisabeth Svennungsson
E-post: Elisabeth.svennungsson@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 11

 

Planeringsledare

Rebecca Centellini
E-post: rebecca.centellini@vargarda.se
Oscar Walting
E-post: oscar.walting@vargarda.se

Tfn: 0322-60 08 05

 

Expedition

Giesela Sahlander
E-post: giesela.sahlander@vargarda.se
Tfn: 0322-60 08 17


Skolsköterska

Ana Caganis
Tfn: 0322-60 08 10
E-post: ana.caganis@vargarda.se


Skolkurator

Maria Offerlind
Tfn: 0322-60 08 13
E-post: maria.offerlind@vargarda.se

 

Specialpedagog

Lisbeth Wahlström
Tfn: 0768-75 01 65
E-post: lisbeth.wahlstrom@vargarda.se

Åsa Hagström
E-post: asa.hagstrom@vargarda.se


Speciallärare

Annelie Svensson
E-post: annelie.svensson@vargarda.se


Studie och yrkesvägledare

Jessica Renko
E-post: jessica.renko@vargarda.se
Tfn: 0709-16 56 31


Skolvärdinna

Marie Adolfsson
Tfn: 0322-60 08 39


Skolvärd

Fernand Issa
Tfn: 0768-75 01 66

 

Hus 1

Arbetslag 1 (71, 83, 84, 92, 94)
Tfn: 0322-60 08 19

Hus 3

Arbetslag 3 (73, 74, 81, 93, 95)
Tfn: 0322-60 08 32

Hus 4

Arbetslag 4 (72, 75, 82, 85, 91)
Tfn: 0322-60 08 31


Kontakt
Mina favoriter

Inga favoriter

Vårgårda kommun

Telefonnummer
Växel: 0322 - 60 06 00

Stängd lunch 12.00-13.00

Öppettider
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag-torsdag: 08:00-16:30
Fredag: 08:00–15:00
Dag före helgdag: 08:00–15:00

Organisationsnummer
212000-1454

Fakturaadress

Vårgårda kommun

Fakturor

Box 21 
447 21 Vårgårda

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 45

Postadress 
44780 Vårgårda

E-post
kommunen@vargarda.se

Licensierad under creative commons

Licensierad under Creative Commons