Meddelande

SMHI har utfärdat en gul varning för snöfall. Under onsdagsmorgonen drar ett snöfallsområde in över Vårgårda kommun. Snöfallet kan ge upphov till störningar i trafiken i samband med halka, snömodd och dålig sikt. Framkomligheten på vägar som inte har hunnit snöröjas kan bli begränsad.

PDF
Senast publicerad:

Kontakt musikskolan

Expedition, musikskolechef

Erik Larsson

Tfn: 0322-600814, 0709-165635
Epost: erik.larsson@vargarda.se

Lärare

Helena Samuelsson

Tfn: 0706-098309
Epost: helena.samuelsson@vargarda.se


Johan Bruno

Tfn: 0734-405313
Epost: johan.bruno@vargarda.se


Maria Weejs

Tfn: 0736-560845
Epost: maria.weejs@vargarda.se


Nina Ytterdal

Tfn: 0725-623112
Epost: nina.ytterdahl@vargarda.se


Therése Hugosson

Tfn: 0768-416390
Epost: therese.hugosson@vargarda.se


Ulrika Törnberg

Tfn: 0705-135513
Epost: ulrika.tornberg@vargarda.se


Fredrik Lydén

Tfn: 070 282 72 92

Epost: fredrik lyden@vargarda.se


Prem Sandell

Tfn: 070 438 59 84

Epost: prem.sandell@vargarda.se


Eleanor Tessin

Epost: eleanor.tessin@vargarda.se


Joakim Nilsson

Tfn: 076 877 01 78

Epost: joakim.nilsson@vargarda.se


Minimera
Kontakta oss
Minimera
Mina favoriter

Inga favoriter

Vårgårda kommun

Telefonnummer
Växel: 0322 - 60 06 00

Stängd lunch 12.00-13.00

Öppettider
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag-torsdag: 08:00-16:30
Fredag: 08:00–15:00
Dag före helgdag: 08:00–15:00

Organisationsnummer
212000-1454

Fakturaadress

Fakturaväxel InExchange

E-fakturaadress 2120001454

GLN 7362120001453

PEPPOL 0007:2120001454

Om e-faktura

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 45

Postadress 
44780 Vårgårda

E-post
kommunen@vargarda.se

Licensierad under creative commons

Licensierad under Creative Commons