PDF
Senast publicerad: 2019-08-06

Kontakt Vuxenutbildning Integration och Arbetsmarknad

 

För information och stöd i vart man kan vända sig i frågor gällande vuxenutbildning, Integration och arbetsmarknad eller annat ring;

Kompetenscenters reception på 0322-600 789

Arbetsmarknadssamordnare

Francis O´reilly

E-post: francis-o-reilly@vargarda.se

Tfn: 0322-60 09 38

 

Linda Fredriksson

E-post: linda.fredriksson@vargarda.se

Tfn: 0322- 60 09 37

 

Sofia Jansson

E-post: Sofia.jansson@vargarda.se

Tfn: 0322-60 04 06


Hälso- och rehabiliteringscoacher

Mats Persson

E-post: mats.persson@vargarda.se

Tfn: 0731-48 62 64

 

Ingrid Thorold

E-post: ingrid.thorold@vargarda.se

Tfn: 0721-61 29 24

 

Studie- och yrkesvägledare

Malin Linde

E-post:malin.linde@vargarda.se

Tel:0322-60 08 90


Administratör Vuxenutbildning

Kristina Andersson

E-post: kristina.andersson@vargarda.se

Tfn: 0322- 60 08 87

 

Särskild utbildning för vuxna

Se administratör Vuxenutbildning

 

Lärararbetsrum SFI

Herrjunga: 0322-600 821/0322-600 881

Vårgårda: 0322-60 08 72


Flyktingmottagare

Susanne Johansson

E-post: susanne.johansson@vargarda.se

Tfn: 0322-60 06 89

Arbetsledare Viaduct

Björn Ringström

E-post: Bjorn.ringstrom@vargarda.se

Tfn: 0322-60 05 24

 

Pierre Pettersson

E-post: pierre.pettersson@vargarda.se

Tfn: 0322-60 05 28

 

Mathilda Maroti

E-post: Matilda.maroti@vargarda.se

Tfn: 0322-60 08 34


Enhetschef Arbetsmarknad

Ronny Nordström

E-post: ronny.nordstrom@vargarda.se

Tfn: 0731-48 62 87


Rektor Vuxenutbildning

Åsa Nätterlund

E-post: asa.natterlund@vargarda.se

Telefon: 0322-60 08 58

Verksamhetschef

Ann-Charlotte Lilja

E-post: ann-charlotte.lilja@vargarda.se

Tfn: 0322-60 09 10   

Minimera
Kontakta oss
Minimera
Mina favoriter

Inga favoriter

Vårgårda kommun

Telefonnummer
Växel: 0322 - 60 06 00

Stängd lunch 12.00-13.00

Öppettider
Måndag: 08.00-18.00
Tisdag-torsdag: 08:00-16:30
Fredag: 08:00–15:00
Dag före helgdag: 08:00–15:00

Organisationsnummer
212000-1454

Fakturaadress

Vårgårda kommun

Fakturor

Box 21 
447 21 Vårgårda

Besök oss

Besöksadress
Kungsgatan 45

Postadress 
44780 Vårgårda

E-post
kommunen@vargarda.se

Licensierad under creative commons

Licensierad under Creative Commons